Sietse Post wint Frieslandcup 2007.

 

Zaterdag 24 februari werd in Sneek de laatste ronde voor de Frieslandcup -dammen gespeeld.

Voor damclub "de Toer" uit Grou speelden mee : Sietse Post en Jorrit Brolsma ,die beiden goede kansen hadden en als pas beginnende dammers :Joeri Beke en Remco Hornstra.De laatste twee dammen nog maar gedurende  5 weken.

Toch wisten ze goed van zich af te bijten, maar de tegenstanders in hun poule waren net iets geroutineerder.In ieder geval zijn ze een medaille en ervaring rijker.

 

Sietse en Jorrit zaten in dezelfde poule en wisten zich als eerste en derde te plaatsen.Dus werden er grote bekers mee naar huis genomen.

Als klap op de vuurpijl werd Sietse ook nog eens overal-winnaar van het gehele toernooi en won hij ook DE CUP.

Al met al weer een prima prestatie van de jeugddamclub van "de Toer" uit Grou. 

 

Foto: Piet de Vries, Drachten.

 

Hier volgen de eindstanden van de groepen waar jeugdleden van De Toer waren ingedeeld

 

Harlingen, 2006-10-21 Ronde 1.

 

Meestergroep 2

Nr. 

Voornaam

Achternaam

Plaats

1

2

3

4

5

6

7

8

Tot.

Pl.

1

Huy

Nguyen

Harlingen

 

0

2

2

0

2

0

0

6

4

2

Harmen

De Jong

Oldeboorn

2

 

0

0

0

0

0

0

2

8

3

Dylan

Muller

Grou

0

2

 

0

0

1

0

0

3

7

4

Andy

Oldersma

Heerenveen

0

2

2

 

2

0

0

0

6

6

5

Wilco

Fluitman

Heerenveen

2

2

2

0

 

2

0

0

8

3

6

Erik

Nobbe

Sneek

0

2

1

2

0

 

0

1

6

5

7

Jillis

Tingen

Snakkerburen

2

2

2

2

2

2

 

2

14

1

8

Imad

El Yousoufi

Harlingen

2

2

2

2

2

1

0

 

11

2

 

Meestergroep 3

 

Voornaam

Achternaam

Plaats

1

2

3

4

5

6

7

8

Tot.

Pl.

1

Adnane

El Marini

Harlingen

 

2

0

0

2

2

2

2

10

2

2

Anne Sjoerd

Bandstra

Leeuwarden

0

 

0

2

2

1

2

2

9

3

3

Sietse

v.d. Brink

Oldeboorn

2

2

 

1

2

2

2

1

12

1

4

Jorrit

Brolsma

Grou

2

0

1

 

2

0

2

2

9

4

5

Ewout

Bijlsma

Heerenveen

0

0

1

0

 

1

1

0

3

7

6

Freark

Fluitman

Heerenveen

0

1

0

2

1

 

2

1

7

5

7

Ane

Boschma

Itens

0

0

0

0

1

0

 

1

2

8

8

Willem

Stokkel

Sneek

0

0

1

0

2

1

1

 

4

6

 

Selectie groep 1

Nr.

Voornaam

Achternaam

Plaats

1

2

3

4

5

6

7

8

Tot.

Pl.

1

Rients

Oosterhaven

Achlum

 

0

0

2

2

0

2

2

8

3

2

Karst

Brak

Oldeboorn

2

 

0

0

2

0

0

2

6

6

3

Sietse

Post

Grou

2

2

 

2

2

2

2

2

14

1

4

Nathan

Meindertsma

Heerenveen

0

2

0

 

2

2

2

2

10

2

5

Redouan

El Marini

Harlingen

0

2

0

0

 

0

0

2

4

7

6

Brenda

Schmitz

Harlingen

2

2

0

0

2

 

0

2

8

5

7

Anwar

Boulachyani

Harlingen

0

2

0

0

2

2

 

2

8

4

8

Sandra

Vlieger

Harlingen

0

0

0

0

0

0

0

 

0

8

 

Grou 2006-11-04. Ronde 2

 

Meestergroep 2

 

Voornaam

Achternaam

Plaats

1

2

3

4

5

6

7

8

Tot.

Pl.

1

Freek

Kroes

Oldeboorn

XX

2

2

2

2

2

2

0

12

1

2

Huy

Nguyen

Harlingen

0

XX

2

2

2

0

2

0

8

4

3

Wilco

Fluitman

Heerenveen

0

0

XX

2

2

0

0

0

4

7

4

Anne Sjoerd

Bandstra

Leeuwarden

0

0

0

XX

1

2

2

0

5

6

5

Sietse

v.d. Brink

Oldeboorn

0

0

0

1

XX

2

2

2

7

5

6

Sietse

Post

Grou

0

2

2

0

0

XX

2

2

8

3

7

Maarten

Looyenga

Oudega

0

0

2

0

0

0

XX

0

2

8

8

Steven

Krijnsen

Leeuwarden

2

2

2

2

0

0

2

XX

10

2

 

Meestergroep 3

 

Voornaam

Achternaam

Plaats

1

2

3

4

5

6

7

8

Tot.

Pl.

1

Harmen

De Jong

Oldeboorn

XX

0

2

1

2

2

2

0

9

4

2

Jorrit

Brolsma

Grou

2

XX

2

0

2

2

2

0

10

3

3

Freark

Fluitman

Heerenveen

0

0

XX

0

2

2

2

1

7

5

4

Hendrik

Mulder

Opeinde

1

2

2

XX

2

2

2

0

11

2

5

Popke

v.d. West

Oudega

0

0

0

0

XX

2

0

0

2

7

6

Geart

v.d. Ploeg

Cornjum

0

0

0

0

0

XX

2

0

2

7

7

Ringo

Crone

Oldeboorn

0

0

0

0

2

0

XX

2

4

6

8

Romke

Panstra

Cornjum

2

2

1

2

2

2

0

XX

11

1

 

Sneek 2007-02-24. Ronde 3

 

Meestergroep 3

Nr.

Voornaam

Achternaam

Plaats

1

2

3

4

5

6

7

8

Tot.

Pl.

1

Andy

Oldersma

Heerenveen

XX

2

0

0

2

2

0

1

7

6

2

-

-

-

0

XX

0

0

0

0

0

0

0

8

3

Freark

Fluitman

Heerenveen

2

2

XX

1

0

2

0

0

7

5

4

Henk

v.d. West

Oudega

2

2

1

XX

2

2

1

0

10

2

5

Popke

v.d.West

Oudega

0

2

2

0

XX

2

2

0

8

4

6

Coen

Bosma

Steenwijk

0

2

0

0

0

XX

0

0

2

7

7

Jorrit

Brolsma

Grou

2

2

2

1

0

2

XX

0

9

3

8

Sietse

Post

Grou

1

2

2

2

2

2

2

XX

13

1

 

Selectiegroep 5

Nr.

Voornaam

Achternaam

Plaats

1

2

3

4

5

6

7

8

Tot.

Pl.

1

Cindy

Brouwer

Harlingen

XX

1

2

2

2

1

0

2

10

2

2

Laura

Vlieger

Harlingen

1

XX

2

2

1

0

2

0

8

3

3

Amanda

Schmitz

Harlingen

0

0

XX

2

2

0

1

2

7

5

4

Joeri

Beke

Grou

0

0

0

XX

2

0

2

2

6

6

5

Remco

Hornstra

Grou

0

1

0

0

XX

0

0

0

1

8

6

Gerbrich

Turkstra

Ureterp

1

2

2

2

2

XX

2

2

13

1

7

Hendrik

Behnen

Witmarsum

2

0

1

0

2

0

XX

2

7

4

8

Johanna

Joustra

Witmarsum

0

2

0

0

2

0

0

XX

4

7

 

Volledige eindstand Friesland-cup 2006/2007

Nr.

V.naam

A.naam

Klub

Harlingen

Grou

Sneek

Totaal

1

Sietse

Post

Grou

10

8

10

28

2

Henry

de Vries

Katlijk

10

10

7

27

2

Hessel

Heida

Oldeboorn

9

9

9

27

4

Cindy

Brouwer

Harlingen

9

8

9

26

4

Nathan

Meindertsma

Heerenveen

9

8

9

26

4

Wopke

De Vries

Drachten

10

8

8

26

7

Joel

Meindertsma

Heerenveen

9

10

6

25

7

Lucas

Krist

Heerenveen

10

10

5

25

7

Sietse

v.d. Brink

Oldeboorn

10

6

9

25

10

Brenda

Schmitz

Harlingen

8

10

6

24

10

Jorrit

Brolsma

Grou

8

8

8

24

12

Christiaan

Buist

De Knijpe

8

8

7

23

12

Steven

Breimer

Harlingen

9

5

9

23

14

Amanda

Schmitz

Harlingen

8

7

7

22

14

Anne Sjoerd

Bandstra

Leeuwarden

8

5

9

22

14

Laura

Vlieger

Harlingen

8

6

8

22

14

Tjaart

De Vries

Drachten

6

7

9

22

18

Cassandra

Brouwer

Harlingen

4

9

8

21

18

David

Buist

De Knijpe

7

8

6

21

18

Johan

v.d. Brink

Oldeboorn

9

7

5

21

18

Wilco

Fluitman

Heerenveen

8

4

9

21

22

Romke

Panstra

Cornjum

 

10

10

20

23

Henk

v.d. West

Oudega

 

10

9

19

24

Ane

Boschma

Itens

3

6

9

18

24

Freark

Fluitman

Heerenveen

6

6

6

18

24

Anwar

Boulachyani

Harlingen

8

10

 

18

27

Harmen

Jonker

Oudega

 

9

8

17

27

Sander

Zwiers

Heerenveen

7

4

6

17

27

Freek

Kroes

Oldeboorn

7

10

 

17

30

Sandra

Vlieger

Harlingen

3

9

4

16

30

Jelmer

Krist

Heerenveen

8

8

 

16

30

Steven

Krijnsen

Leeuwarden

7

9

 

16

30

IJsbrand

Panstra

Cornjum

 

6

9

15

30

Huy

Nguyen

Harlingen

7

8

 

15

35

Imad

El Yousoufi

Harlingen

9

5

 

14

36

Andy

Oldersma

Heerenveen

7

 

6

13

36

Harmen

De Jong

Oldeboorn

3

7

3

13

38

Anthony

Bijlsma

Harlingen

5

 

7

12

39

Popke

v.d. West

Oudega

 

4

7

11

39

Jordy

Kalkhuis

Harlingen

8

3

 

11

41

Geart

v.d. Ploeg

Cornjum

 

4

6

10

41

Jillis

Tingen

Snakkerburen

10

 

 

10

41

Joeri

Kwee

Achlum

10

 

 

10

41

Karst

Brak

Oldeboorn

5

5

 

10

41

Hendrik

Mulder

Opeinde

 

10

 

10

41

Thimo

Werkman

Opeinde

 

10

 

10

41

Geoffrey

de la Fonteyne

Leeuwarden

 

 

10

10

41

Bart

Roeters

Groningen

 

 

10

10

41

Henk

Stulp

Groningen

 

 

10

10

41

Nathalie

v.d. Linden

Leeuwarden

 

 

10

10

41

Iris

Jaarsma

Ureterp

 

 

10

10

41

Francis

Behnen

Witmarsum

 

 

10

10

41

Jisvy

Zoet

 

 

 

10

10

41

Gerbrich

Turkstra

Ureterp

 

 

10

10

41

Mack

van Kester

Ureterp

 

 

10

10

56

Adnane

El Marini

Harlingen

9

 

 

9

56

Jurrien

Smidstra

Achlum

9

 

 

9

56

William

Visser

Groningen

 

 

9

9

56

Robin

Hoekstra

Sneek

 

 

9

9

60

Maarten

Looyenga

Oudega

 

3

5

8

60

Redouan

El Marini

Harlingen

4

 

4

8

60

Rients

Oosterhaven

Achlum

8

 

 

8

60

Erik

Span

Opeinde

 

8

 

8

60

Laurens

van Lingen

Heerenveen

 

 

8

8

60

Ljibbe

Elzinga

Oudega

 

 

8

8

60

Arber

Kalas

Groningen

 

 

8

8

67

Erik

Nobbe

Sneek

7

 

 

7

67

Martijn

Hoogerwerf

Itens

7

 

 

7

67

Yoakim

Zwart

Ureterp

 

 

7

7

67

Welmer

Dijkshoorn

Oudega

 

 

7

7

67

Selmer

Rozema

Ureterp

 

 

7

7

67

Hendrik

Behnen

Witmarsum

 

 

7

7

73

Thomas

Jelsma

Oldeboorn

 

6

 

6

73

Feite

Harmany

Steenwijk

 

 

6

6

73

Amarins

Joustra

Witmarsum

 

 

6

6

73

Jelle

Reitsma

Oldeboorn

 

 

6

6

77

Jouke

Smidstra

Achlum

5

 

 

5

77

Willem

Stokkel

Sneek

5

 

 

5

77

Jeroen

v.d. Kooy

Harlingen

5

 

 

5

77

Marjan

Paulusma

Oldeboorn

 

5

 

5

77

Pieter

de Boer

Oudega

 

5

 

5

77

Ringo

Crone

Oldeboorn

 

5

 

5

77

Chiel

Roeters

Groningen

 

 

5

5

77

Gepke

Koopman

Rotsterhaule

 

 

5

5

77

Massoud

Malboebi

Harlingen

 

 

5

5

77

Oeri

Beke

Grou

 

 

5

5

87

Michael

Heeringa

Harlingen

4

 

 

4

87

Dylan

Muller

Grou

4

 

 

4

87

Ewout

Bijlsma

Heerenveen

4

 

 

4

87

Jesse

Bruinzeel

Harlingen

4

 

 

4

87

Bo

Antonissen

Oldeboorn

 

4

 

4

87

Hidde

Hoekman

Opeinde

 

4

 

4

87

Klazien

de Vries

Drachten

 

4

 

4

87

Bouke

van Zon

Steenwijk

 

 

4

4

87

Hendrik

Elzinga

Oudega

 

 

4

4

87

Jankelien

Zeeman

Witmarsum

 

 

4

4

87

Samantha

Visser

Groningen

 

 

4

4

87

Johanna

Joustra

Witmarsum

 

 

4

4

87

Coen

Bosma

Steenwijk

 

 

4

4

100

Fiona

Ligthart

Harlingen

3

 

 

3

100

Hannah

Smit

Itens

3

 

 

3

100

Miriam

Plas

Itens

3

 

 

3

100

Nina

van Kalbeek

Oldeboorn

 

3

 

3

100

Richard

Jongsma

Oldeboorn

 

3

 

3

100

Brend

de Boer

Oudega

 

 

3

3

100

Niels

Brouwer

Heerenveen

 

 

3

3

100

Wilco

Zeemans

Witmarsum

 

 

3

3

100

Remco

Hornstra

Grou

 

 

3

3

109

Mark

Jaasma

Harlingen

2

 

 

2